TREGU NUMËR NJË NË INTERNET
Postuar : 26.10.2015, Në orën: 19:14 | Raporto Keqpërdorim
Kjo shpallje është shikuar: 696 herë

Titulli : Kawasaki kx 250-f 2008

Çmimi : 2,700 €

Kategoria : Motoçikleta & Skuterë

Përshkrimi : Kawasaki 250 cc 4T ne gjendje te rregullt
i importuar nga zvicrra dhe i doganuar
crossi ka 5 shpejtsi dhe shum i leht ne vositje
ka pjes extra si stabilizator ne timon , protector te ndryshem ,gypat e ftohje,acrapivic etj
per ma shum mund te na kontaktoni edhe ne viber +38649876256

SHPALLJET TJERA