TREGU NUMËR NJË NË INTERNET
Postuar : 26.10.2015, Në orën: 21:40 | Raporto Keqpërdorim
Kjo shpallje është shikuar: 740 herë

Titulli : ford fiesta

Çmimi : 1,400 €

Kategoria : Vetura

Modeli : Ford Fiesta

Ngjyra : Hirtë

Nr. i dyerve : 3

Lloji i veturës : Coupe

Marshi : Manual

Karburanti : Naftë

Kilometrazha : 190,000

Motori (kubik) : 1.6

Viti : 1990

Përshkrimi

Shes ford fiesta 1.6 disel ne gjendje shum te mire shum ekonomike.
E posaregjistruar dhe servisat e posa kryer.
Per me shum mundeni me pa.

SHPALLJET TJERA