TREGU NUMËR NJË NË INTERNET
Postuar : 27.10.2015, Në orën: 00:32 | Raporto Keqpërdorim
Kjo shpallje është shikuar: 2075 herë

Titulli : Mercedes Benz E 320 CDI 4 Matic

Çmimi : 16,800 €

Kategoria : Vetura

Modeli : Mercedes E 320

Ngjyra : Zezë

Nr. i dyerve : 5

Lloji i veturës : 4X4

Marshi : Automatik

Karburanti : Naftë

Kilometrazha : 99,000

Motori (kubik) : 3200

Viti : 2008

Përshkrimi

Mercedes Benz E 320 CDI 4 Matic
- Viti i Prodhimit 12/2008
- Avantgarde
- AMG Paket ( Optik )
- Automatik
- Navigacion
- Park distance kontroll Sensor para dhe pas
- Ndriqimi BI Xenon
- Lekure e hirit
- Ulëset me nxemje dhe me ajrosje ( Klimatizim )
- Clima Tronic Klime katerzonale
- Fellne Verore 19 Coll me goma te veres perdorur vetem kete vere
- Fellne Dimrore 17 Coll me goma te veres dhe goma te reja te Dimrit
- Zinxhir Dimror per 4 Goma
- Kilometra te sigurta, me servise te rregullta posedon Librin e Servisit

SHPALLJET TJERA