TREGU NUMËR NJË NË INTERNET
Postuar : 27.10.2015, Në orën: 00:53 | Raporto Keqpërdorim
Kjo shpallje është shikuar: 2092 herë

Titulli : Mercedes C220 CDI

Çmimi : 6,900 €

Kategoria : Vetura

Modeli : Mercedes C 220

Ngjyra : Hirtë

Nr. i dyerve : 5

Lloji i veturës : Limuzinë

Marshi : Automatik

Karburanti : Naftë

Kilometrazha : 233,000

Motori (kubik) : 2000

Viti : 2002

Përshkrimi

Shes
Mercedes c220 c 220 cdi
Viti 2002
Automatik
Shiber
Klime
Dizel...
+38649603811 mob dhe viber

Fatmir

SHPALLJET TJERA