TREGU NUMËR NJË NË INTERNET
Postuar : 28.10.2015, Në orën: 01:00 | Raporto Keqpërdorim
Kjo shpallje është shikuar: 2057 herë

Titulli : Mercedes Benz S500 AMG Paket

Çmimi : 12,300 €

Kategoria : Vetura

Modeli : Mercedes S 500

Ngjyra : Zezë

Nr. i dyerve : 5

Lloji i veturës : Limuzinë

Marshi : Automatik

Karburanti : Benzinë

Kilometrazha : 85,000

Motori (kubik) : 5000

Viti : 2000

Përshkrimi

Shitet Mercedes Benz S500 AMG Paket i regjistruar RKS deri me 24.12.2015 ne gjendje perfekte i ardhun prej zvicrres shum pak i vozitur ne kosov arsyeja e shitjes se ska kush me perdor se kreit gjenden jasht shtetit info 044550955 dhe 049332244 viber : +38649332244

SHPALLJET TJERA