TREGU NUMËR NJË NË INTERNET
Postuar : 28.10.2015, Në orën: 01:03 | Raporto Keqpërdorim
Kjo shpallje është shikuar: 1296 herë

Titulli : Seat Leon 1.9 TDI 150 PS

Çmimi : 5,780 €

Kategoria : Vetura

Modeli : Seat Leon

Ngjyra : Hirtë

Nr. i dyerve : 5

Lloji i veturës : Limuzinë

Marshi : Manual

Karburanti : Naftë

Kilometrazha : 200,000

Motori (kubik) : 1900

Viti : 2003

Përshkrimi

Shitet Seat Leon 1.9 TDI 150PS ne gjendje perfekte posedon Tempomat ulset me nxemje me nje fjal full extra regjistrim deri me 06.08.2016 vetura eshte sport me hargjime shum te vogla info : 044550955 dhe 049332244 viber : +38649332244

SHPALLJET TJERA