TREGU NUMËR NJË NË INTERNET
Postuar : 28.10.2015, Në orën: 01:10 | Raporto Keqpërdorim
Kjo shpallje është shikuar: 2098 herë

Titulli : OPEL CORSA 1.7 CDTI KLIM TRONIK RKS 10MUAJ -04

Çmimi : 4,400 €

Kategoria : Vetura

Modeli : Opel Corsa

Ngjyra : Hirtë

Nr. i dyerve : 5

Lloji i veturës : Limuzinë

Marshi : Manual

Karburanti : Naftë

Kilometrazha : 170,000

Motori (kubik) : 1700

Viti : 2004

Përshkrimi

CORSA 1.7 CDTI 74KW 101PS

MOTOR ECOTEC (JAPAN)

E ARDHUR NGA GJERMANIJA E REGJISTRUAR NE RKS DERI NE GUSHTË/2016

SHUM E MIREMBAJTUR SI BRENDA ASHTU EDHE JASHT PA GERVISHJE


VITI I PRODHIMIT 2004 MODEL NJOY 2005


EXTRA POSEDON

KLIMA TRONIK
SERVO TIMONIN
KOMANDA NE TIMON
TIMONIN LEKUR
ABS EDHE ESP
DRITA MJEGULLE
ALARM E CENTRALL
XHAMA ME RRYME
PASHQYRA ME RRYME
MUZIK FABRIKORE ME RADIO DHE CD
ENTERIERIN BRENDA CARBON FABRIKISHT
LIBER SERVISI GJITHON E SERVISUAR NE OPEL

INFO NE 045 618.666. EDHE 049 333.100

SI DHE NE VIBER +377 45 618.666 teny

PREJ ORES 09.00 DERI 21.00

PER ME SHUM SHIKO EDHE FOTOT

SHPALLJET TJERA