TREGU NUMËR NJË NË INTERNET
Postuar : 28.10.2015, Në orën: 01:15 | Raporto Keqpërdorim
Kjo shpallje është shikuar: 2849 herë

Titulli : VW Polo 1.9 tdi DI tkuqe

Çmimi : 5,300 €

Kategoria : Vetura

Modeli : Volkswagen Polo

Ngjyra : Zezë

Nr. i dyerve : 5

Lloji i veturës : Limuzinë

Marshi : Manual

Karburanti : Naftë

Kilometrazha : 180,000

Motori (kubik) : 1900

Viti : 2003

Përshkrimi

Shitet polo ne gjendje te rregullt 5 shpejsi karrigat lekur me nxemje shpenzimet shumm te vogla qe ni muj o ardh ne ks o doganu dhe regjistru komplet servisin e ka te ndrrun jasht ne 180 000 km e ka libren.per ma shum informata kontakto ne nr 049 390 006.vrejtje gjamat nuk i ka kolor tash.ndrrim nuk boj

SHPALLJET TJERA