TREGU NUMËR NJË NË INTERNET
Postuar : 28.10.2015, Në orën: 01:21 | Raporto Keqpërdorim
Kjo shpallje është shikuar: 1515 herë

Titulli : VW Passat 3C- 2.0 tdi -08- FULL EXTRA

Çmimi : Me Marrëveshje

Kategoria : Vetura

Modeli : Volkswagen Passat

Ngjyra : Hirtë

Nr. i dyerve : 5

Lloji i veturës : Limuzinë

Marshi : Manual

Karburanti : Naftë

Kilometrazha : 190,000

Motori (kubik) : 2000

Viti : 2008

Përshkrimi

PASAT 3C MOTORRIN 2.0 TIPIT RI..
VITI - 28-03- 2007..
KM TE KALUARA DHE TE GARANTUARA 212 000..
PA DOGAN..
BORD KOMPJUTER-NAVI TE MADH ME CD.-KLIMA AC.-KARRIKAT ME NXEMJE.-TEMPOMAT.-SERVO.-ABS-ESP-SRS-DRITARET DHE PASQYRET ME RRYM DHE NXEMJE.-
2 QELSA ..
STAR STOP..-CENTRALL ALARM..
GOMA TREA ME FELLNE SHUM SHUM TE MIRA ..
KAROSERIA PA ASNJE GERVISHTJE ..
INTERIERIN SHUM TE MIR DHE TE PASTERT QDO SEN FUNKSIONALE-..ETJ ETJ..ETJ..
NDRRIM NUK BOJM HIQ
QMIMI me MARVESHJE.,.
NR 045 430 949...
NR 044 279 627..

SHPALLJET TJERA