TREGU NUMËR NJË NË INTERNET
Postuar : 28.10.2015, Në orën: 01:27 | Raporto Keqpërdorim
Kjo shpallje është shikuar: 3290 herë

Titulli : Golf 4 Tdi 1.9 rks 1 vit

Çmimi : 3,400 €

Kategoria : Vetura

Modeli : Volkswagen Golf 4

Ngjyra : Zezë

Nr. i dyerve : 5

Lloji i veturës : Limuzinë

Marshi : Manual

Karburanti : Naftë

Kilometrazha : 190,000

Motori (kubik) : 1900

Viti : 1998

Përshkrimi

Shes golfin 4 Tdi shum ne gjendje te mir
Dhe punon shum mir nuk ka nevoj per as ni investim
Ka regjistrim 1 vit
Klim tronik funksjonale
Bord compjote
Alo fellga
Gjama me rrym vollon 3 sh
Drita senon etj boj ndrrim me golf 5 2dyrsh

Tel 044878355

SHPALLJET TJERA