TREGU NUMËR NJË NË INTERNET
Postuar : 28.10.2015, Në orën: 01:33 | Raporto Keqpërdorim
Kjo shpallje është shikuar: 1558 herë

Titulli : VW Passat 1.9 dizel tdi

Çmimi : 6,500 €

Kategoria : Vetura

Modeli : Volkswagen Passat

Ngjyra : Hirtë

Nr. i dyerve : 5

Lloji i veturës : Limuzinë

Marshi : Manual

Karburanti : Naftë

Kilometrazha : 200,000

Motori (kubik) : 1900

Viti : 2006

Përshkrimi

shes passatin dizel 1.9 tdi rks ne gjendje te mir teknike dhe optike
klim
abs
central
karrikat me nxemje etj

SHPALLJET TJERA