TREGU NUMËR NJË NË INTERNET
Postuar : 28.10.2015, Në orën: 01:36 | Raporto Keqpërdorim
Kjo shpallje është shikuar: 2112 herë

Titulli : Mercedes Benz 190

Çmimi : 3,500 €

Kategoria : Vetura

Modeli : Mercedes 190

Ngjyra : Gjelbër

Nr. i dyerve : 5

Lloji i veturës : Limuzinë

Marshi : Manual

Karburanti : Naftë

Kilometrazha : 190,000

Motori (kubik) : 1900

Viti : 1991

Përshkrimi

Shes veturen mercedes dizel 1.9- 190 gjendje prefekte vetura osht e mirbajtur shum mir i garazhuar dhe shum i rujtum si n karaseri po ashtu edhe n motor i servisuar komplet vajin dhe te gjitha filterat me goma te reja dimrit me frena te reja te ndrruara posedon abes centrall mbyllje qendrore pasqyret me rregullim elektrik vetura osht vozit vetm ni pronar prej se ka ardhur nga gjermanija esht ne emer tim personal dhe i regjistruar ne menyr te rregullt perkthmi behet menjher vetura osht fabrikisht kshtu pa as ni pik korizjoni posedon ngjyren orgjinale fabrikisht me kilometra te kalume -190 000 )Te garantume nuk ka nevoj as edhe ni cent investim ju mirpresum nr ne viber +38649727225

SHPALLJET TJERA