TREGU NUMËR NJË NË INTERNET
Postuar : 28.10.2015, Në orën: 01:44 | Raporto Keqpërdorim
Kjo shpallje është shikuar: 1465 herë

Titulli : Mercedes C220 CDI

Çmimi : Me Marrëveshje

Kategoria : Vetura

Modeli : Mercedes C 220

Ngjyra : Kaltër

Nr. i dyerve : 3

Lloji i veturës : Coupe

Marshi : Manual

Karburanti : Naftë

Kilometrazha : 190,000

Motori (kubik) : 2200

Viti : 2004

Përshkrimi

Shitet mercedesi c 220 cdi viti 2004 , manual 6 shpejtsi panorame , klima, tempomat fellne 17 diska dhe gurtne te reja , i servisuar ne gjendje te mire si optike ashtu edhe motorike ka regjistrim edhe 10 muaj shpenzime ekonomike 6l ne 100 km.

SHPALLJET TJERA