TREGU NUMËR NJË NË INTERNET
Postuar : 28.10.2015, Në orën: 17:27 | Raporto Keqpërdorim
Kjo shpallje është shikuar: 1002 herë

Titulli : Shtëpi me Qera

Çmimi : 140 €

Kategoria : Qera: Shtëpi

Madhësia : 110m2

Banjo: po

Mobilimi : po

Përshkrimi : Lëshoj shtepin me Qera shtepija ka 2 dhoma sallon kuzhin dhe banjo Shtepija gjendet në Obiliq
nr : 044-266-751 049-377-973

Viber +37744266751

SHPALLJET TJERA