TREGU NUMËR NJË NË INTERNET
Postuar : 29.10.2015, Në orën: 03:52 | Raporto Keqpërdorim
Kjo shpallje është shikuar: 1367 herë

Titulli : Mercedes E220

Çmimi : 17,900 €

Kategoria : Vetura

Modeli : Mercedes E 220

Ngjyra : Zezë

Nr. i dyerve : 5

Lloji i veturës : Limuzinë

Marshi : Automatik

Karburanti : Naftë

Kilometrazha : 180,000

Motori (kubik) : 2200

Viti : 2009

Përshkrimi

Shes merceees e 220 cdi i doganuar dhe regjistuar shum gjendje mir teknike

SHPALLJET TJERA