TREGU NUMËR NJË NË INTERNET
Postuar : 29.10.2015, Në orën: 04:09 | Raporto Keqpërdorim
Kjo shpallje është shikuar: 2658 herë

Titulli : Bmw 530 d automatik

Çmimi : 11,300 €

Kategoria : Vetura

Modeli : BMW 530

Ngjyra : Zezë

Nr. i dyerve : 5

Lloji i veturës : Limuzinë

Marshi : Automatik

Karburanti : Naftë

Kilometrazha : 200,000

Motori (kubik) : 3000

Viti : 2005

Përshkrimi

Shiitet bmw 530 d am paket ne gjendje super te mir pa as nje defekt e regjistruar full ekstra si mrena dhe jasht. Boj edhe ndrrim vber+37744133942

SHPALLJET TJERA