TREGU NUMËR NJË NË INTERNET
Postuar : 29.10.2015, Në orën: 04:11 | Raporto Keqpërdorim
Kjo shpallje është shikuar: 1699 herë

Titulli : Opel Corsa 1.3 disel - 2008

Çmimi : Me Marrëveshje

Kategoria : Vetura

Modeli : Opel Corsa

Ngjyra : Hirtë

Nr. i dyerve : 5

Lloji i veturës : Limuzinë

Marshi : Manual

Karburanti : Naftë

Kilometrazha : 200,000

Motori (kubik) : 2008

Viti : 1300

Përshkrimi

Shes opel corsa 1.3 disel eco flex
Viti 2008
I sapodoganuar dhe homologimin e kryer
4 dyer
Ngjyra hiri metalike
Hapje mbyllje qendrore me telekomande
Klimaanlage
Xhamat elektronik etj
Vetura eshte e ardhur nga zvicrra dhe eshte ne gjendje shume te mire teknike
Per me shume info tel:044/259/368

SHPALLJET TJERA