TREGU NUMËR NJË NË INTERNET
Postuar : 29.10.2015, Në orën: 04:13 | Raporto Keqpërdorim
Kjo shpallje është shikuar: 1959 herë

Titulli : AUDI A6 3.O TDI LEKUR-ANTILOP BI-XENON RKS 1VIT

Çmimi : 8,400 €

Kategoria : Vetura

Modeli : Audi A6

Ngjyra : Zezë

Nr. i dyerve : 5

Lloji i veturës : Limuzinë

Marshi : Automatik

Karburanti : Naftë

Kilometrazha : 180,000

Motori (kubik) : 3000

Viti : 2004

Përshkrimi

AUDI A6 3.0 TDI QUATTRO MODEL 2005

MOTORIN ME ZINGJIR ( JO RRYP DHEMBZOR)

E REGJISTRUAR NE RKS DERI TETOR/2016

E SERVISUAR NE TRAP KOMPLET EDHE REGLLAZH

SHUM E MIREMBAJTUR SI BRENDA ASHTU EDHE JASHT PA GERVISHJE

VITI I PRODHIMIT 18.07.2004

EXTRA POSEDON

NAVIGACION SYSTEM PLUS DVD
KLIMA TRONIK DY ZONALE
ULSET ME NXEMJE PARA E MBRAPA
DRITAT XENON E BI-XENON
ULSET LEKUR E ANTILOP
ULESET ME RRYMË
KOMANDA NE TIMON
DRITA MJEGULLE
SERVO TIMONIN
TIMONIN LEKUR
ABS EDHE ESP
ALARM E CENTRALL
XHAMA ME RRYME
PASHQYRAT I PALOHEN ME PULLË
PASHQYRA ME RRYME DHE ME NXEMJE
MUZIK ME RADIO 6-CD-CHANGER
POZICIONET LED PARA (SIKUR FACELIFT)
DY QELSA ME TELEKOMAND FABRIKISHT
SI DHE TELEKOMANDEN PER WEBASTO
XHAMAT E ERESUAR 25% ME FOLI ORIGJINALE
ALUMIN FELLGA 17COLL S-LINE ME GUMA M+S

INFO NE 045 618.666. EDHE 049 333.100

SI DHE NE VIBER +377 45 618.666 ARTENI

PREJ ORES 09.00 DERI 21.00

PER ME SHUM SHIKO EDHE FOTOT

SHPALLJET TJERA