TREGU NUMËR NJË NË INTERNET
Postuar : 29.10.2015, Në orën: 04:16 | Raporto Keqpërdorim
Kjo shpallje është shikuar: 1511 herë

Titulli : Mercedes E220 CDI

Çmimi : 7,900 €

Kategoria : Vetura

Modeli : Mercedes E 220

Ngjyra : Hirtë

Nr. i dyerve : 5

Lloji i veturës : Limuzinë

Marshi : Automatik

Karburanti : Naftë

Kilometrazha : 250,000

Motori (kubik) : 2200

Viti : 2003

Përshkrimi

Shes veturen mercedes e 220 cdi ne gjendje shume te mire veturen mundeni me pa dhe me provu kur te doni mundsi mdrrimi
Viber +37744211137 prej ores 08:00-22:00

SHPALLJET TJERA