TREGU NUMËR NJË NË INTERNET
Postuar : 29.10.2015, Në orën: 04:28 | Raporto Keqpërdorim
Kjo shpallje është shikuar: 1267 herë

Titulli : Audi A3 SportBack 1.6 TDI

Çmimi : Me Marrëveshje

Kategoria : Vetura

Modeli : Audi A3

Ngjyra : Hirtë

Nr. i dyerve : 5

Lloji i veturës : Limuzinë

Marshi : Manual

Karburanti : Naftë

Kilometrazha : 70,000

Motori (kubik) : 1600

Viti : 2010

Përshkrimi

Shitet:
Audi A3 SportBack 1.6 TDI
Viti: 2010
KM: 75.000 me liber te servisit.
Dogan+Homologim
2+1 Qelësa
Klim
Cenzor
4 dyer
Vallan S-Line me komanda
Ulse me nxemje
Xhama elektronik
Centrall
Alogenka
Pasqyre elektronike
Fellne dhe goma te reja.
Etj....

INFO:
TEL: 044/ 262-399
VIBER: 049/ 525-552

SHPALLJET TJERA