TREGU NUMËR NJË NË INTERNET
Postuar : 29.10.2015, Në orën: 04:34 | Raporto Keqpërdorim
Kjo shpallje është shikuar: 1506 herë

Titulli : Citroën c3 1.4 hdi exclusive

Çmimi : 2,700 €

Kategoria : Vetura

Modeli : Citroen C4

Ngjyra : Hirtë

Nr. i dyerve : 5

Lloji i veturës : Limuzinë

Marshi : Manual

Karburanti : Naftë

Kilometrazha : 221,000

Motori (kubik) : 1400

Viti : 2003

Përshkrimi

Citroën c3 1.4 hdi I ardhur nga zvicrraPa doganVetura posedon dy qelsa dhe liber servisinFull extra

SHPALLJET TJERA