TREGU NUMËR NJË NË INTERNET
Postuar : 29.10.2015, Në orën: 04:43 | Raporto Keqpërdorim
Kjo shpallje është shikuar: 1282 herë

Titulli : Iphone 5

Çmimi : 180 €

Kategoria : Celularë

Përshkrimi : Shes Iphone 5, 16GB, i zi, full unlock.
Telefoni eshte ne gjendje perfekte te punes dhe nuk ka ndonje defekt, arsyeja qe po e shes eshte se une e kam marre nje telefon te ri.
Ne pjesen anesore te aluminit ka disa shenja te vogla, qe mund te shihen ne fotot me poshte.
Nderrim nuk bej !

SHPALLJET TJERA