TREGU NUMËR NJË NË INTERNET
Postuar : 29.10.2015, Në orën: 04:43 | Raporto Keqpërdorim
Kjo shpallje është shikuar: 1934 herë

Titulli : Audi A8 3.0 TDI Quattro - Facelift

Çmimi : 23,000 €

Kategoria : Vetura

Modeli : Audi A8

Ngjyra : Zezë

Nr. i dyerve : 5

Lloji i veturës : Limuzinë

Marshi : Automatik

Karburanti :

Kilometrazha : 160,000

Motori (kubik) : 3000

Viti : 2008

Përshkrimi

Shitet Audi A8 3.0 TDI Quattro - Facelift
Viti i Prodhimit: 2008
Ngjyra: E Klatert e Mbyllt - Metalike
Paisjet:
Bi - Xenon, Karrikat Memorje x 2, Tv, Navigacion, DVD Player, CD x 6, Automatik-Tiptronik-7 shpejtesi, Klime Automatike, Drita te mjegulles, Quattro permanent, Shpejtesite ne Timon, Multifukncionet ne Timon, Timon Elektrik, Distance Control, Cruise Control, Tempomat, SIDE ASSIST, BOSSE Surround Sound System, Senzora Parkimi Para dhe Mrapa, Pasqyre (full) elektrike, Bordcomputer (colour), Pasqyret brenda dhe jashte konvex, Senzore te shiut, Bluetooth, Perde anash dhe mrapa x3.

Shtese:
Makina ka Gepekun e S8 te vendosur qe eshte blere ekstra, Makina ka dy (2) pare fellne me goma te dimrit dhe te veres.
Gomat e veres jane Model i Audis A8 numri ''20'' te modelit te ri (ROTTOR).
Te dimrit jane model i Audis A6 numri ''17'' me goma te reja te dimrit..

Nr. Kontaktues:
044 504 043
Nga ora: 08:00 - 22:00

SHPALLJET TJERA