TREGU NUMËR NJË NË INTERNET
Postuar : 29.10.2015, Në orën: 17:56 | Raporto Keqpërdorim
Kjo shpallje është shikuar: 795 herë

Titulli : Passat 3c 1.9 TDI 06 RKS

Çmimi : 7,200 €

Kategoria : Vetura

Modeli : Volkswagen Passat

Ngjyra : Kaltër

Nr. i dyerve : 5

Lloji i veturës : Karavan

Marshi : Manual

Karburanti : Naftë

Kilometrazha : 250,000

Motori (kubik) : 1900

Viti : 2006

Ekstra : ABS

Përshkrimi

Shes passat 3c 1.9 TDI 2006 vetura eshte ne gjendje te rregullt, posedon klim, dritat xenon, abs, karrikat me nxemje, senzor te shiut, goma te veres dhe te dimrit regjistrim deri ne Gusht 2016 Tel: 049 118 115

SHPALLJET TJERA