TREGU NUMËR NJË NË INTERNET
Postuar : 30.10.2015, Në orën: 03:34 | Raporto Keqpërdorim
Kjo shpallje është shikuar: 1886 herë

Titulli : BMW 525 DIZEL VITI 2005 M pacet

Çmimi : Me Marrëveshje

Kategoria : Vetura

Modeli : BMW 525

Ngjyra : Hirtë

Nr. i dyerve : 5

Lloji i veturës : Limuzinë

Marshi : Automatik

Karburanti : Naftë

Kilometrazha : 190,000

Motori (kubik) : 2500

Viti : 2005

Përshkrimi

shes BMW 525 dizel viti i prodhimit 2005 dizel 2.5 , automatik tiptronik , M paket , posedon : klim , novigacion , tempomat , bordkompjuter , karriga me memorje , karriga elektronike , fellne te aluminit , goma te reja , senzor parkimi para dhe mrapa , drita xenon bi xenon , ne gjendje teknike shum shum te mir per me shum mund te shikoni ne foto dhe te na kontaktoni ne 044 26 9000

SHPALLJET TJERA