TREGU NUMËR NJË NË INTERNET
Postuar : 30.10.2015, Në orën: 03:36 | Raporto Keqpërdorim
Kjo shpallje është shikuar: 1450 herë

Titulli : SHES MERCEDES C CLAS C220 CDI VITI 2004

Çmimi : Me Marrëveshje

Kategoria : Vetura

Modeli : Mercedes C 220

Ngjyra : Kaltër

Nr. i dyerve : 5

Lloji i veturës : Limuzinë

Marshi : Manual

Karburanti : Naftë

Kilometrazha : 199,000

Motori (kubik) : 2200

Viti : 2004

Përshkrimi

SHES MERCEDES VITI I PRODHIMI 2004 ME RKS C220 CDI NE GJENDJE SHUM SHUM TE MIR TEKNINE I SERVISUAR VITI I PAR NE RKS I ARDHUR NGA BELGJIKA PER ME SHUM MUND TA SHIKONI NE FOTO DHE TE NA KONTAKTONI NE KET NR : TEL:044/538/728

SHPALLJET TJERA