TREGU NUMËR NJË NË INTERNET
Postuar : 30.10.2015, Në orën: 03:39 | Raporto Keqpërdorim
Kjo shpallje është shikuar: 1551 herë

Titulli : BMW X5 VITI 2008 FULL

Çmimi : Me Marrëveshje

Kategoria : Vetura

Modeli : BMW X5

Ngjyra : Hirtë

Nr. i dyerve : 5

Lloji i veturës : Xhip

Marshi : Automatik

Karburanti : Naftë

Kilometrazha : 222,000

Motori (kubik) : 3000

Viti : 2008

Përshkrimi

shes BMW X5 viti i prodhimit 2008 dizel 3.0 , posedon Klim tronik , novigacion , tempomat , bordkompjuter , karriga me lekur , karriga me nxemje , karriga elektronik , gjama elektronik , pasqyre elektronike , drita xenon bi xenon , senzor , fellne te aluminit , goma te reja ,full full, i regjistru ne rks nje vit regjistrim , per me shum mund te shikoni ne foto dhe te na kontaktoni ne 044 26 9000 044213279

SHPALLJET TJERA