TREGU NUMËR NJË NË INTERNET
Postuar : 30.10.2015, Në orën: 03:48 | Raporto Keqpërdorim
Kjo shpallje është shikuar: 1405 herë

Titulli : bmw 120

Çmimi : 8,500 €

Kategoria : Vetura

Modeli : BMW 120

Ngjyra : Hirtë

Nr. i dyerve : 5

Lloji i veturës : Limuzinë

Marshi : Automatik

Karburanti : Naftë

Kilometrazha : 172,000

Motori (kubik) : 2000

Viti : 2006

Përshkrimi

Shes bmw 120d
posedon regjistrim deri ne muajin korrik
pronar i par ne kosov dhe eshte doganuar ne vitin 2014 rergjistrimi i par e ka 2014
posedon radio cd / aux/ bluetooth
asr / abs / esp/ air bag/ dsc
dhezet me pull start stop
serviset te gjitha te kryera
si gurtnet/ partikofilterin te ri euro 4/ ulen me te gjith filterat / mbushja e klimes dhe te gjith pjest qe ka patur nevoj nuk keni nevoj per asnje investim
posedon ekstra
timonin treshe
foli 50 perqind/
foli karbon mrenda disa pjes te interierit
dritat Led te bravat e deres
fellne origjinal te bmw
senzor
M paket
tabelat ekstra
ulset sport rikaro pershtatje ne qfar do menyre dhe ansoret mbushen me ajr
klim 2 zonale
amortizerat jan ekstra mund ta qoni me lart dhe me posht veturen
dritat xenon bi xenon
angel eyes
hollogenat ksenon led te bardha
2 qelca origjinal
senzora te parkingut

me nje fjal vetura eshte per ndonje marakli
nuk ka kurfar problemi mundeni ta testoni kur te doni

sa per ket vetures ju garantoj qe nuk eshte ne peng apo ne hipotek
blersit se vetures menjeher mundem tjav shkarkoj kontraten dhe te gjitha dokumenat qe vijon

fellnet 18 modeli te m5 permas mat gjona perpara mat ngushta

Ndrrim i mundshem mebmw 320d modeli e90 me tjer vetura nuk bej ndrrim
aryja qe po du me hek vetem qe nuk po me konvenon per familje se per ndryshe nuk e kisha hek
eshte shum ekonomik shpenzimet i ka 5.0 ne qytet max 6 .0 litra ne qytet

per me shum info mund te lajmroni ne viber 0037744934656

SHPALLJET TJERA