TREGU NUMËR NJË NË INTERNET
Postuar : 30.10.2015, Në orën: 03:53 | Raporto Keqpërdorim
Kjo shpallje është shikuar: 1303 herë

Titulli : Volkswagen Golf 5

Çmimi : Me Marrëveshje

Kategoria : Vetura

Modeli : Volkswagen Golf 5

Ngjyra : Zezë

Nr. i dyerve : 5

Lloji i veturës : Limuzinë

Marshi : Manual

Karburanti : Naftë

Kilometrazha : 168,000

Motori (kubik) : 1900

Viti : 2007

Përshkrimi

Dogan dhe Homologim të paguar

SHPALLJET TJERA