TREGU NUMËR NJË NË INTERNET
Postuar : 30.10.2015, Në orën: 04:08 | Raporto Keqpërdorim
Kjo shpallje është shikuar: 1417 herë

Titulli : Leshoj banese me qera ne lagjën Arbëria (Dragodan)

Çmimi : 700 €

Kategoria : Qera: Banesa

Madhësia : 105m2

Dhoma Gjumi : 2

Banjo: 2

Mobilimi : Po

Përshkrimi : Lëshohet banesa luksoze me qera, 105 m2 si dhe terasë me madhësi 50m2 (së bashku, 155 m2) në Lagjën Arbëria (Dragodan)
Banesa posedon:
1 sallon me kuzhinë të hapur, 2 dhoma gjumi, 2 banjo, 1 garderobë ndaras, 1 ballkon, 1 terasë 50 m2 me shikim nga Qendra e Prishtinës si dhe 1 garazhe për automjet.

Për më shume ju lutemi të na kontaktoni në këta Nr. tel.. ose na vizitoni në web faqen tonë...


035 / 500 - 111
045 / 774 - 477

SHPALLJET TJERA