TREGU NUMËR NJË NË INTERNET
Postuar : 30.10.2015, Në orën: 04:08 | Raporto Keqpërdorim
Kjo shpallje është shikuar: 2014 herë

Titulli : VW Golf 4 tdi highline

Çmimi : 5,999 €

Kategoria : Vetura

Modeli : Volkswagen Golf 3

Ngjyra : Hirtë

Nr. i dyerve : 5

Lloji i veturës : Limuzinë

Marshi : Manual

Karburanti : Naftë

Kilometrazha : 192,000

Motori (kubik) : 1900

Viti : 2001

Përshkrimi

shes golf 4 1.9 tdi dy tkuqe 6 shpejtsi full opsione ka klimatronic abs air bag alarm 4 gjama me ryme pasqyre me ryme servis rrypin dhembezor komplet setin ne gjendje shum te mire Farat angel eyes te reja ne kuti me vler 300 euro . tel 044 560 040 dhe viber

SHPALLJET TJERA