TREGU NUMËR NJË NË INTERNET
Postuar : 30.10.2015, Në orën: 17:46 | Raporto Keqpërdorim
Kjo shpallje është shikuar: 463 herë

Titulli : RISI RISI LOKALI DHE OBJEKTI NE SHITJE

Çmimi : 90,000 €

Kategoria : Qera: Dyqane & Objekte Afariste

Madhësia : 132 m2

Dhoma Gjumi : Po

Banjo: Po

Mobilimi : Po

Ekstra : Garazh, Oxhak, Parking Privat

Përshkrimi : Shitet lokali ne Pejë, ne qender afer qarshi xhamisë, ka 3 kate osht ndertim i ri prej temeli, ka izllog me xham dritare ne gjithë objektin ka 2 Wc në lokal dhe një na katin e dytë ne lokal është komplet ndërsa nalt jo, terrësisht objekti është i pëfunduar, dritë në të gjitha anët, objekti është 130 metra katrorë lokal plus dy kate përdhesë, katet përdhesë janë të përshtatshme për hapësirë biznesore po njejtë edhe për hapsirë banesore (ose banimi) Metri katror i lokalit ose objetktit nëse përpjestohet me cmimin e lokalit atëherë metri i bie shumë lirë, objekti është pronë shqiptari para disa dekadave, hipotek nuk është, dokumentacioni komplet dhe përkthim i menjëhershëm. Oferta e hapur mund te kontaktoj gjdo kohë dhe gjdo ditë personat e interesuar.

SHPALLJET TJERA