TREGU NUMËR NJË NË INTERNET
Postuar : 31.10.2015, Në orën: 01:08 | Raporto Keqpërdorim
Kjo shpallje është shikuar: 2460 herë

Titulli : Golf GT origjinal 2007, full sport packet

Çmimi : 9,300 €

Kategoria : Vetura

Modeli : Volkswagen Golf 5

Ngjyra : Zezë

Nr. i dyerve : 5

Lloji i veturës : Limuzinë

Marshi : Manual

Karburanti : Naftë

Kilometrazha : 112,000

Motori (kubik) : 2000

Viti : 2007

Përshkrimi

Shes Golf 5 GT origjinal, motori 2.0 dizel, viti 2007, tkalume 112 mij km, 170 ps, golfi osht full extra sport
Posedon:
Liber servisi
170 ps, 260 km/h manual
Fellne 19-she modeli me i ri i passat CC dhe Sciroco
Fellne 17-she modeli i njejt te reja te sapo vendosura me goma te dimrit
Senzora parkingu si dhe senzora ne fshisa
Lekure e zeze shume e ruajtur brenda
Xenon bi xenon
Larje te farave
Instrumentin e klimatronikit te golfit 6
Navi, DVD, CD, TEL, etj ne vlere 1000 euro
Asistenc e dritave te mjegulles gjate rrotullimit te timonit sikur golf 6
Nxemje ne pasqyre poashtu i palohen
Nxemje ne karrika
Lled drita komplet brenda
Retrovizorin me senzor per naten
Pulla ne timon funksionale
Bord compjuter
Tempomat per vozitje
ABS, ESP
Susten W- winter(dimer) per bllokad te rrotve gjate dimrit
Etj etj etj
Ndrrim nuk baj!
Veture vetem per ata qe ja din vleren vetures
Ju mirepresim

SHPALLJET TJERA