TREGU NUMËR NJË NË INTERNET
Postuar : 31.10.2015, Në orën: 01:14 | Raporto Keqpërdorim
Kjo shpallje është shikuar: 1762 herë

Titulli : Shes Audi a6 2.0d 2007

Çmimi : 10,000 €

Kategoria : Vetura

Modeli : Audi A6

Ngjyra : Zezë

Nr. i dyerve : 5

Lloji i veturës : Limuzinë

Marshi : Manual

Karburanti : Naftë

Kilometrazha : 190,000

Motori (kubik) : 2000

Viti : 2007

Përshkrimi

Shes Audi a6 2.0 dizell viti i prodhimit ne fund te 2007. Vetura eshte ne gjendje perfekte , ska asnje behane esht tip top. Ka regjistrim edhe 11 muaj. Hargjimet i ka shum t vogla.FELLNET i ka ekstra te audis origjinale. Ka kuken permas nmnyr elektronike i del dhe i hin mrena nuk i shihet , ka mundsi t shihet edhe ne foto me to dhe pa to. Ka Mundesi Ndrrimi. Per qdo informat thirrni 044 808 888. Ose viber ne nr +38649888101

SHPALLJET TJERA