TREGU NUMËR NJË NË INTERNET
Postuar : 31.10.2015, Në orën: 01:20 | Raporto Keqpërdorim
Kjo shpallje është shikuar: 1221 herë

Titulli : BMW 530D XDRIVE SPORTPAKET

Çmimi : Me Marrëveshje

Kategoria : Vetura

Modeli : BMW 530d

Ngjyra : Hirtë

Nr. i dyerve : 5

Lloji i veturës : Limuzinë

Marshi : Automatik

Karburanti : Naftë

Kilometrazha : 174,000

Motori (kubik) : 3000

Viti : 2011

Përshkrimi

Ngjyra hiri metalike , 4 dyer , 5 ulse , nderruesin AUTOMATIK
OPSIONE : klimatronik dy zonale , timonin sport , komandat ne timon ,
shpejtesit ne timon F1 , ulset lekur te zez , ulset sport ,
ulset elektrike dhe memory , sneozra te parkingut para dhe mbrapa ,
dritat LED para dhe mbrapa , dritat BI XENON , bordkompjuter ,
tempomat , navigacion GPS TV HD , radio CD , abs , esp , airbag ,
dritaret elektrike , mbyllje elektrike , fellne . etj

SHPALLJET TJERA