TREGU NUMËR NJË NË INTERNET
Postuar : 31.10.2015, Në orën: 01:24 | Raporto Keqpërdorim
Kjo shpallje është shikuar: 1195 herë

Titulli : PORSCHE CAYENNE 3.0 DIESEL

Çmimi : Me Marrëveshje

Kategoria : Vetura

Modeli : Porsche Cayenne

Ngjyra : Hirtë

Nr. i dyerve : 5

Lloji i veturës : Xhip

Marshi : Automatik

Karburanti : Naftë

Kilometrazha : 155,000

Motori (kubik) : 3000

Viti : 2010

Përshkrimi

Ngjyra hiri e mbyllt metalike , 5 dyer , 5 ulse , nderruesin AUTOMATIK
OPSIONE : klimatronik dy zonale , timonin sport , shpejtesit ne timon F1 ,
ulset likur te zez , ulset sport . i hapur lart SHIBER , bordkompjuter ,
tempomat , dritat LED para dhe mbrapa , dritat BI XENON , radio CD USB ,
senzora te parkingut para dhe mbrapa , abs , esp , airbag ,
dritaret elektrike , mbyllje elektrike , fellne 22 . etj

SHPALLJET TJERA