TREGU NUMËR NJË NË INTERNET
Postuar : 31.10.2015, Në orën: 01:30 | Raporto Keqpërdorim
Kjo shpallje është shikuar: 1458 herë

Titulli : BMW X5 3.0D XDRIVE New Model

Çmimi : Me Marrëveshje

Kategoria : Vetura

Modeli : BMW X5

Ngjyra : Bardhë

Nr. i dyerve : 5

Lloji i veturës : Xhip

Marshi : Automatik

Karburanti : Naftë

Kilometrazha : 38,000

Motori (kubik) : 2580

Viti : 2013

Përshkrimi

Ngkyrta e bardhe metalike , 5 dyer , 5 ulse , nderruesin AUTOMATIK
OPSIONE : klimatronik dy zonale , timonin sport , komandat ne timon ,
ulset lekur te zez , ulset elektrike dhe memory , ulset sport ,
senzora te parkingut para dhe mbrapa , kamer mbrapa , tempomat ,
bordkompjuter , dritat LED para dhe mbrapa , dritat BI XENON ,
bordkompjuter , tempomat , navigacion GPS TV HD , radio CD USB ,
abs , esp , airbag , dritaret elektrike , mbyllje elektrike , fellne . etj

SHPALLJET TJERA