TREGU NUMËR NJË NË INTERNET
Postuar : 31.10.2015, Në orën: 01:31 | Raporto Keqpërdorim
Kjo shpallje është shikuar: 1575 herë

Titulli : BMW X5 30D XDRIVE EDITION EXCLUSIVE

Çmimi : Me Marrëveshje

Kategoria : Vetura

Modeli : BMW X5

Ngjyra : Zezë

Nr. i dyerve : 5

Lloji i veturës : Xhip

Marshi : Automatik

Karburanti : Naftë

Kilometrazha : 90,000

Motori (kubik) : 3000

Viti : 2013

Përshkrimi

Ngjyra e zez metalike , 5 dyer , 5 ulse , nderruesin AUTOMATIK
OPSIONE : klimatronik kater zonale , timonin sport , komandat ne timon ,
shpejtesit ne timon F1 , ulset lekur te kaft , ulset me ngrohje ,
ulset elektrike dhe memory , ulset sport , dritat LED para dhe mbrapa ,
dritat BI XENON , navigacion GPS TV HD , kamera 360 shkalle ,
i hapur lart PANORAM , senzora te parkingut para dhe mbrapa ,
terheqjen e dyerve automatik (SOFT CLOSE ) , bordkompjuter ,
muziken HARMAN/KARDON sistem , mbajtsin e distances (DISTRONIC) ,
tempomat , radio CD USB , projektorin ne XHAM , abs , esp , airbag ,
dritaret elektrike , mbyllje elektrike , fellne , etj

SHPALLJET TJERA