TREGU NUMËR NJË NË INTERNET
Postuar : 31.10.2015, Në orën: 01:41 | Raporto Keqpërdorim
Kjo shpallje është shikuar: 1629 herë

Titulli : PORSCHE PANAMERA 3.0 DIESEL

Çmimi : Me Marrëveshje

Kategoria : Vetura

Modeli : Porsche Panamera

Ngjyra : Zezë

Nr. i dyerve : 5

Lloji i veturës : Limuzinë

Marshi : Automatik

Karburanti : Naftë

Kilometrazha : 152,000

Motori (kubik) : 3000

Viti : 2011

Përshkrimi

Ngjyra e zez metalike , 5 dyer , 5 ulse , nderruesin AUTOMATIK
OPSIONE : klimatronik dy zonale , timonin sport , komandat ne timon ,
shpejtesit ne timon , ulset lekur te zez , ulset elektrike ,
ulset sport , dritat LED para dhe mbrapa , dritat BI XENON ,
amortizatoret me ulje dhe ngritje AIRMATIC , bordkompjuter ,
tempomat , abs , esp , airbag , radio CD USB ,
dritaret elektrike , mbyllje elektrike , fellne . etj

SHPALLJET TJERA