TREGU NUMËR NJË NË INTERNET
Postuar : 31.10.2015, Në orën: 01:43 | Raporto Keqpërdorim
Kjo shpallje është shikuar: 1577 herë

Titulli : RANGE ROVER 3.0 TDV6 HSE

Çmimi : Me Marrëveshje

Kategoria : Vetura

Modeli : Land Rover Range Rover

Ngjyra : Bardhë

Nr. i dyerve : 5

Lloji i veturës : Xhip

Marshi : Automatik

Karburanti : Naftë

Kilometrazha : 152,000

Motori (kubik) : 3000

Viti : 2012

Përshkrimi

Ngjyra e bardhe metalike , 5 dyer , 5 ulse , nderruesin AUTOMATIK
OPSIONE : klimatronik dy zonale , timonin sport , komandat ne timon ,
shpejtesit ne timon F1 , ulset lekur te zez , ulset sport ,
ulset elektrike dhe memory , dritat LED para dhe mbrapa , tempomat ,
dritat BI XENON , bordkompjuter , navigacion GPS TV HD ,
senzora te parkingut para dhe mbrapa , kamer mbrapa , radio CD ,
abs , esp , airbag , dritaret elektrike , mbyllje elektrike , fellne . etj

SHPALLJET TJERA