TREGU NUMËR NJË NË INTERNET
Postuar : 31.10.2015, Në orën: 01:47 | Raporto Keqpërdorim
Kjo shpallje është shikuar: 1667 herë

Titulli : BMW 530D SPORTPAKET

Çmimi : Me Marrëveshje

Kategoria : Vetura

Modeli : BMW 530

Ngjyra : Zezë

Nr. i dyerve : 5

Lloji i veturës : Limuzinë

Marshi : Automatik

Karburanti : Naftë

Kilometrazha : 184,000

Motori (kubik) : 3000

Viti : 2008

Përshkrimi

Ngjyra e kaltert e mbyllt metalike , 4 dyer , 5 ulse , nderruesin AUTOMATIK
OPSIONE : klimatronik dy zonale , timonin sport , komandat ne timon ,
ulset lekur , ulset sport , ulset elektrike , dritat BI XENON ,
dritat LED mbrapa , senzora te parkingut para dhe mbrapa , tempomat ,
bordkompjuter , navigacion GPS TV HD , radio CD , abs , esp , airbag ,
dritaret elektrike , mbyllje elektrike , fellne . etj

SHPALLJET TJERA