TREGU NUMËR NJË NË INTERNET
Postuar : 31.10.2015, Në orën: 01:49 | Raporto Keqpërdorim
Kjo shpallje është shikuar: 1581 herë

Titulli : AUDI A7 3.0 TDI QUATTRO SPORTBACK

Çmimi : Me Marrëveshje

Kategoria : Vetura

Modeli : Audi A7

Ngjyra : Zezë

Nr. i dyerve : 5

Lloji i veturës : Limuzinë

Marshi : Automatik

Karburanti : Naftë

Kilometrazha : 173,000

Motori (kubik) : 3000

Viti : 2011

Përshkrimi

Ngjyra e zez metalike , 5 dyer , 5 ulse , nderruesin AUTOMATIK
OPSIONE : klimatronik dy zonale , timonin sport , komandat ne timon ,
ulset lekur te zez , ulset me ngrohje , ulset elektrike dhe memory ,
ulset sport , i hapur lart SHIBER , navigacion GPS TV HD ,
senzora te parkingut para dhe mbrapa , kamer mbrapa , tempomat ,
bordkompjuter , radio CD SD CARD , dritat LED para dhe mbrapa ,
dritat BI XENON , abs , esp , airbag , muziken BOSE sistem ,
dritaret elektrike , mbyllje elektrike , fellne . etj

SHPALLJET TJERA