TREGU NUMËR NJË NË INTERNET
Postuar : 31.10.2015, Në orën: 01:54 | Raporto Keqpërdorim
Kjo shpallje është shikuar: 1988 herë

Titulli : AUDI A3 2.0 TDI SLINE SPORTBACK

Çmimi : Me Marrëveshje

Kategoria : Vetura

Modeli : Audi A3

Ngjyra : Zezë

Nr. i dyerve : 5

Lloji i veturës : Limuzinë

Marshi : Automatik

Karburanti : Naftë

Kilometrazha : 153,000

Motori (kubik) : 2000

Viti : 2008

Përshkrimi

Ngjyra e zez metalike , 5 dyer , 5 ulse , nderruesin AUTOMATIK
OPSIONE : klimatronik dy zonale , timonin sport , komandat ne timon ,
shpejtesit ne timon F1 , ulset lekur te zez , ulset sport ,
bordkompjuter , dritat LED para dhe mbrapa , dritat BI XENON ,
tempomat , radio CD , abs , esp , airbag , dritaret elektrike ,
mbyllje elektrike , fellne . etj.

SHPALLJET TJERA