TREGU NUMËR NJË NË INTERNET
Postuar : 31.10.2015, Në orën: 01:55 | Raporto Keqpërdorim
Kjo shpallje është shikuar: 1283 herë

Titulli : BMW X5 30D XDRIVE M-SPORT New Model

Çmimi : Me Marrëveshje

Kategoria : Vetura

Modeli : BMW X5

Ngjyra : Bardhë

Nr. i dyerve : 5

Lloji i veturës : Xhip

Marshi : Automatik

Karburanti : Naftë

Kilometrazha : 100,000

Motori (kubik) : 3000

Viti : 2013

Përshkrimi

Ngjyra e bardhe metalike , 5 dyer , 7 ulse , Nderruesin AUTOMATIK
OPSIONE : klimatronik dy zonale , timonin sport , komandat ne timon ,
shpejtesit ne timon F1 , ulset lekur te zez , ulset me ngrohje ,
ulset sport , ulset elektrike dhe memory , bordkompjuter ,
tempomat , dritat LED para dhe mbrapa , dritat BI XENON ,
i hapur lart PANORAM , kamerat 360 shkalle , navigacion GPS TV HD ,
projektorin ne xham , muziken HARMAN/KARDON , radio CD USB ,
senzorat e parkingut para dhe mbrapa , abs , esp , airbag ,
dritaret elektrike , mbyllje elektrike , fellne . etj.

SHPALLJET TJERA