TREGU NUMËR NJË NË INTERNET
Postuar : 31.10.2015, Në orën: 01:57 | Raporto Keqpërdorim
Kjo shpallje është shikuar: 1194 herë

Titulli : MERCEDES ML 350 CDI AMG LINE

Çmimi : Me Marrëveshje

Kategoria : Vetura

Modeli : Mercedes ML 350

Ngjyra : Hirtë

Nr. i dyerve : 5

Lloji i veturës : Xhip

Marshi : Automatik

Karburanti : Naftë

Kilometrazha : 170,000

Motori (kubik) : 3000

Viti : 2012

Përshkrimi

Ngjyra hiri e mbylt metalike , 5 dyer , 5 ulse , nderruesin AUTOMATIK
OPSIONE : klimatronik dy zonale , timonin sport , komandat ne timon ,
shpejtesit ne timon F1 , ulset lekur te zez , ulset elektrike dhe memory ,
ulset sport , i hapur lart SHIBER , dritat LED para dhe mbrapa ,
dritat BI XENON , navigacion GPS TV HD , DY TV MBRAPA , bordkompjuter ,
tempomat , senzora te parkingut para dhe mbrapa , radio CD SD CARD ,
amortizatoret me ulje dhe ngritje AIRMATIC , KAMER mbrapa , esp ,
mu ndez pa qes START/STOP , abs , airbag , dritaret elektrike ,
mbyllje elektrike , fellne . etj FULL OPSIONE AMG LINE SPORTPAKET

SHPALLJET TJERA