TREGU NUMËR NJË NË INTERNET
Postuar : 31.10.2015, Në orën: 01:58 | Raporto Keqpërdorim
Kjo shpallje është shikuar: 1695 herë

Titulli : MERCEDES E 350 CDI BLUEEFFCIENCY NEW MODEL

Çmimi : Me Marrëveshje

Kategoria : Vetura

Modeli : Mercedes E 350

Ngjyra : Hirtë

Nr. i dyerve : 5

Lloji i veturës : Limuzinë

Marshi : Automatik

Karburanti : Naftë

Kilometrazha : 32,000

Motori (kubik) : 3000

Viti : 2014

Përshkrimi

Ngjyra e hiri e mbyllt metalike , 4 dyer , 5 ulse , nderruesin AUTOMATIK 9 shpejtesi ,
OPSIONE : klimatronik kater zonale , timonin sport , komandat ne timon ,
shpejtesit ne timon F1 , uset lekur krem , ulset elektrike dhe memory ,
ulset sport , navigacion GPS TV HD , DY TV HD mbrapa , bordkompjuter ,
tempomat , dritat LED para dhe mbrapa , dritat BI XENON INTELLIGENT ,
kamer mbrapa , zerimin HARMAN/KARDON , radio CD SD CARD , abs , esp ,
airbag , dritaret elektrike , mbyllje elektrike , fellne . etj FULL OPSIONE

SHPALLJET TJERA