TREGU NUMËR NJË NË INTERNET
Postuar : 31.10.2015, Në orën: 02:04 | Raporto Keqpërdorim
Kjo shpallje është shikuar: 1232 herë

Titulli : MERCEDES ML 350 CDI 4MATIC SPORTPAKET

Çmimi : Me Marrëveshje

Kategoria : Vetura

Modeli : Mercedes ML 350

Ngjyra : Bardhë

Nr. i dyerve : 5

Lloji i veturës : Xhip

Marshi : Automatik

Karburanti : Naftë

Kilometrazha : 115,000

Motori (kubik) : 3000

Viti : 2011

Përshkrimi

Ngjyra e bardhe metalike , 5 dyer , 5 ulse , nderruesin AUTOMATIK
OPSIONE : klimatronik dy zonale , timonin sport , komandat ne timon ,
shpejtesit ne timon F1 , ulset lekur te zez , ulset sport ,
ulset elektrike dhe memory , dritat LED para dhe mbrapa ,
dritat BI XENON , navigacion GPS TV HD , bordkompjuter , tempomat ,
senzora te parkingut para dhe mbrapa , kamer mbrapa , radio CD SD CARD ,
senzorat e tejkalimit , i hapur lart PANORAM , muziken HARMAN/KARDON ,
abs , esp , airbag , dritaret elektrike , mbyllje elektrike , fellne . etj

SHPALLJET TJERA