TREGU NUMËR NJË NË INTERNET
Postuar : 31.10.2015, Në orën: 02:18 | Raporto Keqpërdorim
Kjo shpallje është shikuar: 2463 herë

Titulli : CITROEN DS5 2.0 HDI EXCLUSIVE

Çmimi : Me Marrëveshje

Kategoria : Vetura

Modeli : Citroen Tjetër

Ngjyra : Bardhë

Nr. i dyerve : 5

Lloji i veturës : Limuzinë

Marshi : Manual

Karburanti : Naftë

Kilometrazha : 128,000

Motori (kubik) : 2000

Viti : 2012

Përshkrimi

Ngjyra e bardhe metalike , 5 dyer , 5 ulse , nderruesin MANUAL
OPSIONE : klimatronik dy zonale , timonin sport , ulset sport ,
ulset lekur te zez , dritat LED para dhe mbrapa , tempomat ,
bordkompjuter , i hapur lart PANORAM , navigacion GPS TV HD ,
senzora te parkingut para dhe mbrapa , kamer mbrapa ,
abs , esp , airbag , radio CD , dritaret elektrike ,
mbyllje elektrike , fellne

SHPALLJET TJERA