TREGU NUMËR NJË NË INTERNET
Postuar : 31.10.2015, Në orën: 02:25 | Raporto Keqpërdorim
Kjo shpallje është shikuar: 812 herë

Titulli : MERCEDES S 320 CDI AVANTGARDE

Çmimi : Me Marrëveshje

Kategoria : Vetura

Modeli : Mercedes S 320

Ngjyra : Hirtë

Nr. i dyerve : 5

Lloji i veturës : Limuzinë

Marshi : Automatik

Karburanti : Naftë

Kilometrazha : 188,000

Motori (kubik) : 3200

Viti : 2008

Përshkrimi

Ngjyra hiri e mbyllt metalike , 5 dyer , 5 ulse , nderruesin AUTOMATIK
Opsione : klimatronik dy zonale , timon sport , komandat ne timon ,
shpejtsit ne timon F1 , ulset likur , ulset elektrike dhe memory ,
ulset sport , mbajtsin e distances DISTRONIC , navigacion GPS TV HD ,
kameren e nates NIGHTVISION , i hapur lart SHIBER , tempomat ,
senzora te parkingut para dhe mbrapa , bordkopjuter , abs , esp ,
airbag , dritat BI XENON , kamer mbrapa , driatret elektrike ,
mbyllje elektrike , radio CD , fellne 19 . etj FULL OPSIONE
Viti 2008 , km 188000

SHPALLJET TJERA