TREGU NUMËR NJË NË INTERNET
Postuar : 31.10.2015, Në orën: 02:50 | Raporto Keqpërdorim
Kjo shpallje është shikuar: 884 herë

Titulli : Shitet Golf-6-TDI-2,0 Dizell

Çmimi : Me Marrëveshje

Kategoria : Vetura

Modeli : Volkswagen Golf 6

Ngjyra : Hirtë

Nr. i dyerve : 5

Lloji i veturës : Limuzinë

Marshi : Manual

Karburanti : Naftë

Kilometrazha : 199,000

Motori (kubik) : 2000

Viti : 2010

Përshkrimi

Shitet golfi iposa Doganuar dhe Regjistruar funde-09 posedo klim bord konmpjuter 2qelsa ne gjendje te mire teknike optike te interesuarit munde teme kontaktoj ne kta tel,nr:-viber-044 506 986 ipko049144665

SHPALLJET TJERA